UE chce odebrać krajom członkowskim, w tym Polsce, prawo WETA! W ten sposób dążą…

Podobne

Udostępnij


UE chce odebrać krajom członkowskim, w tym Polsce, prawo WETA!
W ten sposób dążą do całkowitego odebrania nam resztek suwerenności!
Podajcie dalej, niech jak najwięcej osób to zobaczy!

Unia Europejska zaproponowała Raport o Zmianie Traktatów
UE – w myśl przepisów państwa członkowskie stracą prawo weta w ponad sześćdziesięciu przypadkach, a dziesięć wyłącznych kompetencji trafi w ręce Brukseli. Raport ma być głosowany 12 października, 3 dni przed wyborami w Polsce!

Bez naszej zgody będą mogli m.in.: nakładać podatki, decydować o unijnym budżecie, polityce zagranicznej, obronnej czy klimatycznej, a do ratyfikacji Traktatów UE wystarczy im zgoda 4/5 państw, zamiast wszystkich jak było do tej pory!

Pomóżcie nam to nagłośnić! Rządzący i pseudo-opozycja z KO, Lewicy, PSL i Polski2050 siedzą cichą, bo oni wszyscy grają do jednej bramki i godzą się na odebranie Polsce prawa weta! Staniemy się podnóżkiem dla Niemiec i Francji, które całkowicie zdominują unijne państwa!Źródło

6 KOMENTARZE

  1. Trzeba opuścić ten Euro Kołchoz jesteśmy potęga europejska damy sobie radę nie będzie nam Niemiec pluł w twarz pieniędzmi abyśmy nie słuchali naszych polityków bo to dzięki nim mamy ten dobrobyt i porządek w naszym kraju nie dzięki UNi !! Precz ze zniewoleniem Europejskim !!!!

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj