UDOSTĘPNIJ Jeśli ważny jest dla Ciebie los Polski w UE Marta Czech – druga na l…

‼UDOSTĘPNIJ‼ Jeśli ważny jest dla Ciebie los Polski w UE 🇵🇱
👑Marta Czech – ✌️druga na liście Konfederacja ✌️
Rzecznik prasowy Konfederacja Korony Polskiej
Na co dzień Marta prowadzi własne gospodarstwo rolne, na protesty jeździła własnym ciągnikiem. Jej rodzina ma tradycje kresowe, zbrodnie na Polakach są zapisane w jej rodzinnych kronikach. Prawdziwa patriotka. Z wykształcenia jest chemikiem, z zamiłowania taternikiem.
Polskę nosi w sercu i będzie naszym głosem w Europarlamencie, stawiając swoją Ojczyznę na pierwszym miejscu.

Wesprzyj Martę Czech, udostępniając ten post na dzień przed ciszą wyborczą, aby mogła walczyć o naszą wspólną przyszłość w Europie!

Konfederacja – Opole Konfederacja – forum sympatyków Grzegorz Braun Roman Fritz – Poseł na Sejm RP Sympatycy Grzegorza Brauna Karolina Pikuła