Uczciwość, gospodarność, transparentność, profesjonalizm. Profesjonalizm w artykułowaniu interesu wyborców. Dlaczego samorządy często działają fatalnie? Dlatego, że brak jest zwyczajnego profesjonalizmu. Rzeczą powszechną jest to, że wielu radnych nie czyta w ogóle rzeczy, nad którymi głosuje. W Sejmie jest dokładnie tak samo. Większość posłów nie wie dokładnie, nad czym głosuje. Dlatego trzeba wymienić kadrę w Sejmie – i to robimy – i trzeba wymienić kadrę w samorządach – i to robimy.

Trzeba wpuścić ludzi ze świeżym spojrzeniem i świeżą energią. To mogą być ludzie młodzi, to mogą być ludzie w średnim wieku, to mogą być ludzie w wieku starszym, doświadczeni, ale to muszą być ludzie z energią. My nie potrzebujemy ludzi o mentalności biurokratów, nie potrzebujemy ludzi o mentalności niewolników. Potrzebujemy ludzi dumnych, odważnych, chętnych działać dla obywateli. Tam, gdzie będą zamykać nam drzwi, tam my wrócimy oknem i sprawy dla ludzi załatwimy!
#KonfederacjaBezpartyjni
#ŁączyNasWolność

1. Czemu jest winien np. pra wnuk ubeka czy banderowca. Czemu jest winien tenn czy inny poseł żę pochodzi z tego czy innego regionu.Gdyby Tusk był agentem to już dawno pisory by go ukrzyżowały itp.itd. Autorzyno tych głupot-stuknij się a wczesnirej podaj czyim jesteś potomkiem i czy czasami twój pra, pra,pra nie był np. RUSKIEM !😂