Tymczasem na „postępowym Zachodzie”: Główne media alarmują, że Kanclerz Austrii …

Tymczasem na „postępowym Zachodzie”:
Główne media alarmują, że Kanclerz Austrii popiera… uwaga… „SKRAJNIE PRAWICOWY POMYSŁ” zapisania gotówki w konstytucji.
Tak, ochrona płatności gotówką to dla nich straszna i niebezpieczna skrajność 🙂

Dla nas wolność i prywatność to normalność, dlatego jednym z głównych punktów programu Konfederacji jest konstytucyjna ochrona gotówki!

1. Lewactwo chce zniewolić wszystkich, mówią tak że są za otwartością bardzo, a chcą wszystko o każdym wiedzieć i wszystko kontrolować. Teraz dzięki cyfryzacji są do tego narzędzia niespotykane wcześniej. To będzie komuna totalna jak lewactwo dojdzie znowu do władzy

2. Trzeba bronić gotówkę, chociażby po to, aby dzieci w podstawówce mogły sobie kupić głupią drożdżówkę w drodze do szkoły. Mało tego- dawanie po 5 złotych dzieciakowi to jest pewna lekcja, gdyż dziecko samo musi decydować jak najlepiej wydać te pieniądze. Tu nie chodzi o jakieś górnolotne idee, ale o codzienne sytuacje.