Tylko Konfederacja może zatrzymać masową imigrację Polska z rekordem muzułmańs…

Tylko Konfederacja może zatrzymać masową imigrację ☪️❌

❗Polska z rekordem muzułmańskiej imigracji❗

🇮🇶🇧🇩PiS proponuje referendum ws. narzucanej przez UE przymusowej relokacji migrantów, żeby odwrócić uwagę od tego FAKTU! Wpuścili do Polski dziesiątki razy więcej imigrantów z innych kontynentów, niż chciała do nas przysłać UE.

🇵🇰🇦🇫Polska od 2016 roku jest liderem unijnym pod względem imigracji spoza UE a drzwi szeroko otwarto szczególnie dla islamskich imigrantów. Tylko w 2022 roku sprowadzono do Polski blisko 136 tysięcy imigrantów z państw muzułmańskich. To ponad 2 razy więcej niż rok wcześniej, ponad 4 razy więcej niż w 2020, i prawie 40 razy więcej niż w 2016 roku, kiedy PiS przejmował władzę!

💬PiS mówi jedno, a robi drugie. Ryszard Czarnecki (2016): „Nie będziemy wpuszczać uchodźców i żadne decyzje UE nas wiązać nie będą. Mówię to kategorycznie!”. Zbigniew Ziobro (2016): „PiS rozpoczęło politykę, która doprowadzi do tego, że Polska będzie bezpieczniejsza niż kraje, które przyjmują uchodźców”.

⚠️W Polsce, szczególnie w dużych miastach, zaczynamy doświadczać tragicznych skutków niekontrolowanej migracji z regionów obcych kulturowo:
🔴 W pierwszej połowie ubiegłego roku w taksówkach zamawianych przez aplikacje odnotowano ponad 20 gwałtów i prób molestowania seksualnego przez imigrantów, najmłodsza ofiara miała 16 lat. Łącznie takich przypadków mamy już 35!
🔴 W listopadzie lubelska policja zatrzymała 26-letniego obywatela Zimbabwe, który dotkliwie pobił i zaatakował nożem swoją dziewczynę. Kobieta uratowała się, skacząc z okna na drugim piętrze.
🔴 W styczniu tego roku w Krakowie zatrzymano 30-latka z Azerbejdżanu, który w parku groził nożem przypadkowym kobietom, a następnie rzucił nim w funkcjonariusza. To nie były jego pierwsze ofiary.

🔐W 2022 roku z powodu przestępstw zatrzymano ponad 11 tysięcy cudzoziemców, tymczasem Policja informuje, że… nie będzie podawać informacje o narodowości sprawców, tłumacząc, że „nie chce piętnować obywateli konkretnego kraju”. Domagamy się zmiany tej decyzji i dymisji Komendanta Głównego Policji!

⚰️Na życzenie władzy idziemy tą samą drogą, co wcześniej Zachód, czyli masowa imigracja, zatajanie narodowości przestępców, a potem: strefy no-go, zamieszki i zamachy terrorystyczne. ALBO poprawność polityczna i lewicowa polityka otwartych drzwi, ALBO bezpieczeństwo obywateli!

126 osób polubiło posta