TUSK PO呕AR艁 PRZYSTAWKI, SILNA POZYCJA PiS, SUKCES KONFEDERACJI – ROBERT MAZUREK O WYBORACH DO PE

Udost臋pnij

W tym odcinku Robert Mazurek omawia wyniki wybor贸w, kt贸re przynios艂y pierwsze od 10 lat zwyci臋stwo Platformy Obywatelskiej. Mazurek podkre艣la osobisty sukces Donalda Tuska, kt贸ry wzmocni艂 swoj膮 pozycj臋, eliminuj膮c mniejsze partie koalicyjne. R贸wnocze艣nie analizowana jest si艂a Prawa i Sprawiedliwo艣ci, kt贸re, mimo licznych kontrowersji, utrzymuje stabilne poparcie. Mazurek omawia r贸wnie偶 sukces Konfederacji, kt贸ra zdoby艂a znacz膮cy procent g艂os贸w, por贸wnywalny z wynikiem Ho艂owni, PSL i Lewicy. W dalszej cz臋艣ci poruszana jest kwestia niskiej frekwencji wyborczej oraz wp艂yw medi贸w spo艂eczno艣ciowych na kampani臋 wyborcz膮, na przyk艂adzie Patryka Jakiego i Jacka Ozdoby.

馃挼 Praca powy偶ej 20 000 z艂 miesi臋cznie 馃憠

馃敟 GameChanger STS – 2 gole przewagi i kasa na koncie! Zmieniamy zasady gry! (+18)

馃А馃挋 Bonus powitalny od STS z kodem „”ZERO”” – (+18)
Regulaminy oferty powitalnej i ZBR – +

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard mo偶e uzale偶nia膰 鈥 graj m膮drze. Szczeg贸艂y w regulaminach. 18+”

馃幀 Wszystkie odcinki:

Wpadnij tutaj:
馃敶 Kana艂 Zero Extra:
馃敶 Instagram:
馃敶 TikTok:
馃敶 Twitter:

馃摡 [email protected]

偶r贸d艂o

#TUSK #PO呕AR艁 #PRZYSTAWKI #SILNA #POZYCJA #PiS #SUKCES #KONFEDERACJI #ROBERT #MAZUREK #WYBORACH

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem