„TUSK JAK KROKODYL!” SOŚNIERZ UJAWNIA: TAK SKOŃCZY KOALICJA RZĄDOWA

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Walki w koalicji rządowej, protest rolników i reakcja Policji na nie, czy założenia Zielonego Ładu były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Dobromirem Sośnierzem, działaczem Konfederacji. Dobromir Sośnierz skomentował również zachowanie posła Adama Gomoły, czy podsłuchiwanie Daniela Obajtka przez agentów CBA, a także inne działania byłego prezesa PKN Orlen. Dobromir Sośnierz odniósł się też do ponownego startu Jarosława Kaczyńskiego na fotel prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –