Trwa licytacjaKto da więcej PiS 800+ od 1 stycznia 2024! Lewica 800+ od 1 wrze…

Trwa licytacja❗️Kto da więcej ⁉️ PiS 800+ od 1 stycznia 2024!
Lewica 800+ od 1 września 2023!
KO i PSL 800+ dzień po ogłoszeniu ustawy! Konfederacja PRZECIWKO ROZDAWNICTWU! Czas zakończyć licytację na populizm socjalny! Głosujemy przeciwko wprowadzeniu 800+!

81 osób polubiło posta

1. Jako matka małych dzieci muszę przyznać że aż mi się robi słabo słysząc innych rodziców cieszących się z 800+. Wszystkim powtarzam, że dla dobra swoich dzieci powinni przeciwko być przeciwko rozdawnictwu i zadłużaniu kraju.

2. Na szczęście coraz większa grupa osób orientuje się, że sami są sponsorami tych wszystkich socjali i mają tego serdecznie dość. Chcą sami wydawać swoje pieniądze a nie transferować je przez urzędników.
    Proste i niskie podatki, cięcie socjali, ludzie lepiej wiedzą jak wydać swoje ciężko zarobione pieniądze.