TRASA EUROPARLAMENTARNA TRWA KRZYSZTOF BOSAK I ANNA BRYŁKA już w tę sobotę (jut…

🇵🇱 TRASA EUROPARLAMENTARNA TRWA‼ KRZYSZTOF BOSAK I ANNA BRYŁKA już w tę sobotę (jutro!) w: 👉 Lesznie (start o 11 na placu Metziga)
👉 Gostyń (konferencja prasowa na rynku)
👉 Kalisz (konferencja prasowa przy ratuszu)
👉 Ostrowie Wielkopolskim (spotkanie otwarte przy ul. Królowej Jadwigi 10) Zapraszamy‼

437 osób polubiło posta

1. Piękni i młodzi bez perzoektyw I pomysłów, wszystkim głosującym na Was życzę pomyślności. Nie powiem, Pan Krzysiu, orator i narrator idealny, ma w głowie dużo fajnych pomysłów, ale niestety ma też jak koń klapki na oczach, I te niestety w złą drogę go prowadzą. Wiem, jeszcze młody, wyrobi się, byle by nie poszedł w jeszcze węższą aleję, z której już nie będzie wyjścia. PANIE KRZYSIU, jeśli znajdzie Pan kiedyś światełko w tunelu, jakie np. Widziałem w Panu jako w Marszałku, to i ja pójdę w końcu z pełną świadomością oddać w końcu głos na polityka. Bo do tej pory oddaję jak masa innych Polaków, na mniejsze zło. Ale jeśli tak jak wasze ugrupowanie lubi robić, iwykorzysta Pan to jako tylko POWIEM TAK JAK LUBIĄ SŁYSZEĆ, to zapominamy o temacie. A Pani niestety nie znam, ładnie wygląda, I to tyle? Żeby się dostać gdzieś?

2. A co sądzicie o nieutajnianiu Pogańskiego Ruchu Homoseksualno-Faszystowskiego z Ostrowca Św. ,by rozwinęli komórki ja resztę Polski i zrobili nam wreszcie przemarsz?🙂Chodzi o pseudo kościelny program PEDAŁUS i jako Rzeczpospolita Sebska protestujemy. ,,Wiwat 1-szy Mają Polski Robotniku Przyuszowy…”Włalaa.

3. WESPRZYJ KAMPANIĘ 🇵🇱 ANNY BRYŁKI – WYŚLIJMY JĄ DO EUROPARLAMENTU‼
    ✅ Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
    Konfederacja Wolność i Niepodległość
    Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Anna Bryłka
    Dziękujemy‼