Tomasz Malara jest świetnym operatorem, montażystą, producentem klipów. Wiedziel…

Podobne

Udostępnij


Tomasz Malara jest świetnym operatorem, montażystą, producentem klipów. Wiedzieliśmy to od dawna, dlatego nagrywał nasz ślub i wesele 🙂 Od kilku lat Tomek poszedł jednak dalej. Zaczął produkować filmy z przesłaniem.

Zachęcam żebyście zobaczyli jego najnowszą produkcję – „Walka o życie” – ale tylko pod jednym warunkiem. Film trwa zaledwie pół godziny natomiast nie warto przerzucać go między innymi filmikami albo wysłuchiwać wśród innych zajęć.

Słowo, obraz i muzyka, które przygotował Tomek tworzą niesamowitą kompozycję. Warto a powiedziałbym nawet, że trzeba obejrzeć ją w ciszy, spokoju, skupieniu. Pokontemplować. Inaczej wiele się straci.

Polecam. Link:

Film Tomasz Malara, Walka o życie

https://youtu.be/wBxi8fAXcCk?si=eqxdZUjix7pfGPVgŹródło

11 KOMENTARZE

 1. #Aaron_bushnell
  #gazachildrenunderattack
  #GazaChildren
  #ChildrenInGaza
  #Gaza_Genocide
  #ceasefireingaza #Gaza_is_under_bombardment
  #GazaUnderAttack
  #Gaza
  #FreePalestineGaza
  #Isrealiwarcrimes
  #Gaza_War
  #gazacity
  #IsraeliTerrorism
  #IsraeliApartheid
  #IsraeliOccupation
  #GazaStarving

 2. Żeby było jasne: przez brak EMERYTUR STAŻOWYCH, nie będzie poparcia setek tysięcy Polek i Polaków w wyborach do PE. Lekceważycie Elektorat, to My was nie chcemy i waszej partii do reprezentowania Polski w Unii Europejskiej

 3. Kobieta, jakby nie było nie bezdomna i w małżeństwie. Dziś wiele dziewczyn, małolatów jest obciążona dodatkowo wstydem przed własnymi rodzicami.
  O tym powinno się rozmawiać w rodzinie w miarę wcześnie, zanim dojdzie do tragedii, do przegrania życia.

spot_img