Tomasz Grabarczyk: Drugi dzień nowej kadencji Sejmu, działamy! Zakładamy Zespół Parlamentarny ds. Obrony Kierowców, którego przewodniczącym będzie poseł Bartłomiej Pejo!

Spraw, którymi trzeba się zająć jest mnóstwo!
– Wysokie ceny paliw
– Horrendalne mandaty
– Strefy zakazu wjazdu dla aut spalinowych
– Podatek od aut spalinowych
– Zakaz rejestracji aut spalinowych
– Antysamochodzizm w miastach

I wiele innych. Niebawem przedstawimy szczegóły i plan działania zespołu! Jako jedyni stajemy w obronie interesu kierowców i sprzeciwiamy się klimatycznym wariatom, którzy chcą nam odbierać wolność i nakładać na nas kolejne podatki!

1. I ten absurdalny przepis – piesi ostentacyjnie, roszczeniowo i wymuszeniowo wchodzą na przejścia!!! Nie zważają na nic, nie rzadko z nosem w komórce a rowerzyści z impetem wieżdzają!!! Po wprowadzeniu tego przepisu zwiększyła się ilość wypadków!!!

2. Tomasz Grabarczyk Nigdzie nie mogę znaleźć postulatu rozwiązania najważniejszego na chwilę obecną jak dla mnie problemu, a mianowicie dlaczego w Polsce ciągle pobiera się podatek akcyzowy za sprowadzanie używanych samochodów z innych krajów, szczególnie krajów UE? W dodatku w horrendalnej wysokości 18,6 % od silników powyżej 2,0. Praktyczni żaden kraj nie pobiera UE nie pobiera takiego podatku.

3. ANTYSAMOCHODZIZM DO KWADRATU w Olsztynie.W każdym miejscu gdzie można zaparkować pojawiają się słupki lub trawniczek.W mieście mnóstwo pustych lokali do wynajęcia, bo nie ma możliwości dojazdu autem.Miasto zdycha.Żyją tylko galerie handlowe gdzie jest parking i dużo tańszy niż na ulicy w strefie parkowania.