„To poprawczak”. Braun bez hamulców. Zaatakował byłą marszałek Sejmu

Podobne

Udostępnij

Zajrzyj na kanał @WirtualnaPolskaNews
Kandydatura Elżbiety Witek na wicemarszałka Sejmu została odrzucona. Prezes PiS powiedział wprost, że partia nikogo innego nie zaproponuje. Zdaniem Krzysztofa Bosaka to jedyna możliwość, żeby Prawo i Sprawiedliwość mogło mieć swojego reprezentanta.

– Jest wola ze strony wszystkich klubów, by przegłosować, uzupełnić Prezydium Sejmu o kandydata z PiS-u, jest tylko potrzeba, żeby PiS dał kandydata, który jest nieumoczony w nieprawidłowości w poprzedniej kadencji Sejmu – powiedział w rozmowie z RMF FM wicemarszałek Krzysztof Bosak.

Poseł Konfederacji skomentował w ten sposób kwestię Elżbiety Witek. PiS zaproponowało, by została wicemarszałkiem Sejmu, ale posłowie nie zagłosowali za jej kandydaturą.
#braun #konfederacja #pis

żródło

29 KOMENTARZE

  1. Włączcie sobie tą wypowiedź na ITV sejm, tam kamera nr. 2 jest skierowana na twarz Witkowej. Szczena jej tak chodziła, mowa ciała pokazywała ogromne zdenerwowanie, w piety jej to poszło, ale słusznie, nawet "czerwony" Czarzasty nie mieszał z błotem oponentów tak jak Witkowa, czy Gosiewska, ale jak to Pan Braun mówił "dłużej klasztora niż przeora" i to prawda, w pewnym sensie karma wróciła, a dopełni się jak Witkowa czy Gosiewska będą w pasiaku, za kratami, amen.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj