UDOSTĘPNIAJCIE, mamy do czynienia z największą aferą w historii rządu PiS! Kontrola NIK wykazała, że pacjentom została wydana cała seria szczepionek COVID-19 mogących spowodować chorobę!

Rządzący w sposób wWyświetl więcej pełni świadomy podali ludziom szczepionki, które mogły uderzyć w ich zdrowie i życie. To nie są teorie spiskowe, to nie są plotki. To wynik śledztwa Najwyższej Izby Kontroli!
W normalnym państwie takie antyludzkie działanie władzy powinno doprowadzić rząd do upadku, zatrzymań, kajdanek, sądów i wyroków skazujących. Narażono zdrowie i życie wielu ludzi! Przecież ze szczepionek skorzystała ponad połowa Polaków!

PiS, KO, Lewica, PSL i Polska2050 wzywały do przymusu szczepień na Covid lub segregacji sanitarnej i łamania podstawowych praw obywatelskich. Tylko Konfederacja ostrzegała i broniła ludzi przed bezprawiem! Głosujcie na nas, żebyśmy mogli rozliczyć wszystkich odpowiedzialnych za szkodzenie ludziom!