TO NAJWIĘKSZY PROBLEM TUSKA! BRYŁKA OSTRO O RZĄDZIE

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Problemy rządu Donalda Tuska, przeszukania domów Zbigniewa Ziobro, czy szczyt Polska-Ukraina były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Anną Bryłką, dyrektor ds. europejskich Konfederacji, w ramach programu „Rozmowa Gońca”. Anna Bryłka odniosła się także do działalności komisji śledczych i umów z Ukrainą.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#bryłka #annabryłka #konfederacja

1. Prawda jest taka że ludzie którzy siedzą w tym rządzie od prawa do lewa i nawet w konfederancji znajdą się parapety którzy nie mają prawa bytu u władzy . Powinno się robić testy publiczne z wiedzy ogólnej i w kierunku na który chce się dostać bez możliwości zmiany stołka. Test pisemne, ustne , psychologiczne oraz ideologiczne. Wszystko na żywo w telewizji. Dopiero wtedy powinny odbywać się wybory. Bo patrząc na to co się dzieje to mam wrażenie że większość jest tylko po to by przegłosowali lub odwracali uwagę wysyłając coraz to głupszych by nakręcić te spirale debilizmu i nienawiści.

2. 🇵🇱 tylko PolExit ratunkiem dla Naszej Ojczyzny, nowe wybory parlamentarne z przemyślanymi decyzjami wyborczymi… UE nie zasługuje na Polskę…. sami sobie poradzimy jak będziemy mieli nowe uczciwe twarze w rządzie, myślące proPolsko 🇵🇱… my Polacy jesteśmy tak przedsiębiorczy

3. Jak zwykle, Upadlina wydyma Ryżego, który uważa, że jest cwany, bo zna Ursulę. Natomiast Ryży próbuje wydymać rolników. Rządowe nieroby jedno umieją – wszystko tak zamotać, żeby nic nie można było zrobić, tylko dyskutować i negocjować przez następne kilka lat, w międzyczasie wwożąc syf do Polski metodą faktów dokonanych. Nie ma co dyskutować z tymi biurokratami, nie widzicie tego? Tu potrzeba Aleksandra Macedońskiego, który przetnie ten węzeł gordyjski.