To już DZIŚWielki Finał Kampanii Konfederacji oraz trasy Piątka z Mentzenem Bądź…

To już DZIŚ❗Wielki Finał Kampanii Konfederacji oraz trasy Piątka z Mentzenem❗ Bądźcie tam z nami w ten ostatni wieczór kampanii! Pokażmy, że mamy dosyć łupienia nas przez POPiS! Pokażmy, że wierzymy, że Polska może wyglądać inaczej! Pokażmy, że jest nas wielu i mamy siłę wywrócić im ten stolik już 15 października!

1. Wygrać to może Naród poprzez wprowadzenie demokracji bezpośredniej
    Bo..
    Tylko demokracja bezpośrednia coś zmieni ,
    A zmieni wszystko ,
    Bo w demokracji bezpośredniej to ludzie Naród decydują
    A nie ZaRząd y korporacji, pod przewodnictwem najbogatszych tego świata
    Jeśli uda się ją wprowadzić w Polsce, a potem na świecie, bo w nasze ślady pajdą inne Państwa ,to oni ,najbogatsi tego świta będą bezsilni,przegrli .
    Gdyż ludzie nie pozwola sobie na teroryzm ,WHO-przymusowe petardy, 15 minutewe miasta itd.., To chcą oni nam zafundować !!
    Nie myślcie sobie drodzy Państwo że nasz tzw Rząd,obecny i przyszły coś zmieni i się nie ugnie przed światowym itd..,
    Demokracja bezpośrednia jest systemem, narzedziem do veta przciwko przekupnym ,skorupowanym Rządom I nie tylko, również do usuwania szkodliwych ustaw (.Posłów którzy szkodzą Państwu swym postępowaniem) na zlecenie korporacji; decydowania,co Naród w danym kraju chce a co nie.
    Teraz jej nie ma ,jest parlamentarna ,gdzie po wyborach mamy uwno do gadania, efekty widać jakie są, jak I w Polsce tak I na świecie ; sorry jest tylko w Szwajcari i to właśnie oni decydują, a nie przekupni krawciarze już przy krycie
    Więc głosowanie na te same partie ,ludzi od 30 llat , które nie chcą jej wprowadzić demokracji bezpośredniej dla dobra Polski i Polaków, jest głosem straconym .Wówczas to znów oni będą decydować za nas ,ale bez nas .
    Czy tego chcemy ?
    Ja nie !!!
    Po wiecej szegłów odsyłam do experta w tej dzedzinie prof Matyi
    Jeśli masz ochotę podaj dalej.
    Dziękuję.

2. Mój kuzyn od wielu lat działa w środowisku związanym z Konfederacją, rozdawał ulotki dla partii Korwin, zbierał podpisy, spisali go parę razy pod Ratuszem i na głównym deptaku miasta (władze miasta, prezydent, jak w większości największych miast z PO, albo dogadane z PO). Szkoda, że zazwyczaj był pomijany i dopiero ostatnio udało mu się wystartować w lokalnych wyborach i z ramienia Konfederacji został radnym w radzie dzielnicy miasta. Dobry chłopak, po prostu nie potrafi się rozpychać łokciami. Ja też sam wiele razy czy w wyborach lokalnych, czy do Sejmu, Senatu, prezydenckich, głosowałem na polityków związanych z obecną Konfederacją.
    Dlatego pytam się o co chodzi z tym Banasiem? Wpuszczanie takiego starego lisa do kurnika, który podrzuca wam kukułcze jajo i układa się z adwokatem broniącym sfory ubeków przed karą deubekizacji? O co tu chodzi?
    Ciężko pracujący dla Konfederacji ludzie nie dostają się na listy, a przyniesiony w teczce przez tatusia Kuba B dostaje dobre miejsce, „biorące” jak mówi jego tacie adwokat związany z PO, który podobno wam jakiś projekt ustawy podsuwa (oby tylko pan Maciej B nie miał być dożywotnio na stanowisku, a po nim dziedziczyć syn).
    Wierzę w Pana, panie Krzysztofie, że jeśli nawet nie przed wyborami, to po wyborach coś się uda wyprostować, chociażby żeby służb nie wpuszczać (a skądinąd wiem, że stare służby kręciły się wokół partii Korwin, a teraz kręcą się wokół Konfederacji).
    Pozdrawiam

3. Kiedyś KPN i Leszek Moczulski ,,,,a dzis Banaś i syn ,Co wy chłopcy sobą reprezentujecie ? Przykre to ze jego dorobek niszczycie ,ideały partii tej opozycyjnej ,tej solidarnej ,tej patriotycznej .Smutne to -nie slogany ,nie hasła ,nie diety poselskie ,nie kłamstwa Wam chłopcy młodzi —powinny wyznaczać Wam działania ale hasło na sztandarach —BÓG HONOR OJCZYZNA .Pozdrawiam