To, co znajduje się w preparatach przeciw Covid-19, budzi olbrzymie obawy i wątp…

Podobne

Udostępnij


To, co znajduje się w preparatach przeciw Covid-19, budzi olbrzymie obawy i wątpliwości. Czy jesteśmy świadomi, co dokładnie podajemy naszym dzieciom i sobie samym? Zadeklarowane składniki takich produktów, jak szczepionki Pfizer i Moderna, budzą strach i niedowierzanie. Dlaczego substancje przeznaczone jedynie do użytku badawczego są stosowane w leczeniu ludzi? Przecież sami producenci ostrzegają, że te substancje nie są przeznaczone do ludzkiego użytku!

Nanocząstki lipidowe, które są kluczowym składnikiem tych preparatów, są według kart charakterystyki firm, które je produkują, „NIE DO UŻYTKU DLA LUDZI”. Substancje takie jak ALC-0159, ALC-0315 czy SM-102 są przeznaczone wyłącznie do badań naukowych, a nie do leczenia czy diagnostyki ludzi. Dodatkowo, eksperymentalny składnik PEG 2000 może powodować poważne skutki uboczne.

Firmy producentów tych substancji oferują całą gamę produktów, które są przeznaczone jedynie do badań naukowych, a nie do leczenia ludzi. Co gorsza, niektóre z tych firm produkuje również grafen, nanorurki węglowe i fulereny – substancje o nieznanych skutkach zdrowotnych dla ludzi.

Pytanie brzmi, dlaczego dopuszczamy do stosowania preparaty, których składniki są niebezpieczne i przeznaczone wyłącznie do badań. Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to, co tak naprawdę znajduje się w tych produktach? Czy bezpieczeństwo i zdrowie ludzi nie powinny być najwyższym priorytetem? Czas, abyśmy się zastanowili nad tym, co podajemy naszemu organizmowi i czy rzeczywiście jest to bezpieczne dla naszego zdrowia. Zobacz jak się bronić na www.kancelariawilk.pl


to, co znajduje się w preparatach przeciw covid-19, budzi olbrzymie obawy i wątp...
to, co znajduje się w preparatach przeciw covid-19, budzi olbrzymie obawy i wątp...
to, co znajduje się w preparatach przeciw covid-19, budzi olbrzymie obawy i wątp...
to, co znajduje się w preparatach przeciw covid-19, budzi olbrzymie obawy i wątp...Źródło

12 KOMENTARZE

  1. Bo ludzie uważają, że skoro mówią o tym w mediach, to jest to wiarygodne i nawet nie sprawdzają co mówi / pisze sam producent. Rozumiem na początku można było w to wszystko wierzyć, ale przez 4 lata , żeby się tym nie zainteresować widząc różne opinie na ten temat. To już jest lenistwo, ignorancja, bezmyślność …

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj