To, co słyszycie w TVP Info jest kłamstwem! Grzegorz Płaczek

Grzegorz Płaczek, poseł Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#Konfederacja #GrzegorzPłaczek #Budżet
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

To, co słyszycie w TVP Info jest kłamstwem! Grzegorz Płaczek

1. Nie wiem co myśleli ludzie, którzy wybrali większość sejmową (PiS, KO, trzecia noga, i czerwoni) ale jak się wybiera ciągle te same partie to chyba nie powinien się nikt spodziewać że będzie coś innego ponad to co było. 😎 Dwa biliony długo.. pocieszające że część to z inflacja zeżarła. 😋 Dwa biliony teraz to nie dwa biliony sprzed inflacji. Ale….

2. Z wielu ludzmi pracowalam. Mialam zawsze najlepsze rezultaty , bo postawilam na normalnosc, szacunek i uczciwosc w stosunku do klienta. Postawcie na te wartosci. Ludzie docenia. Ziarnko do ziarnka zbierze sie duzy elektorat. Zaraz zaczna sie gryzc. Ludzie zobacza was jako godnych zaufania o ile tacy bedziecie