Ten TEMAT przemilczały WSZYSTKIE MEDIA | XDmości 103

Fakty TVN
Dzisiaj TV Republika

Grupa na facebooku:

1. Hahahaha ten pseudoredaktor kanału nie wie albo nie chce wam powiedzieć ze żadne media tego nie przemilczały .. Onet pisał o tym jako pierwszy a nawet wczoraj było o tym na Gazecie wyborczej /… tak to jest jak się relacjonuje życie z zabiej dechami wiochy

2. Te wszystkie autorytety z mediów głównego ścieku co chcą układać zycie innym ludziom okazują się POtworami i żwyrodnialcami . Pan z Republiki co podchwycił temat Kąckiego zapomniał o redaktorze z TVP co znęcał się nad swoją partnerką przyduszająć ją, przypalająć, plując,szantażując i targając po ziemi za włosy. To są klasyczni socjopaci na dodatek sprzedajni. Dodam, że ten Kącki niedawno szczycił się swoją książką "chłopaki giertycha idą do sejmu" no i kto tu okazał sie małym zgnitym moralnie chłopczykiem ?

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej