Tempo prac nad ekshumacjamii upamiętnieniem ofiar Rzezi Wołyńskiej, ludobójstwa …

Podobne

Udostępnij

Tempo prac nad ekshumacjamii upamiętnieniem ofiar Rzezi Wołyńskiej, ludobójstwa dokonanego na Polakach 🇵🇱 przez ukraińskie OUN/UPA 🇺🇦: ▶️ 2018 – Andrzej Duda składa kwiaty w polu
▶️ 2023 – Mateusz Morawiecki ustawia w polu krzyż z patyków Nie o zemstę, lecz o pamięć i prawdę wołają ofiary!


555 osób polubiło posta

Źródło

7 KOMENTARZE

  1. Wypowiedź twórcy strony Ruch Narodowy odnosi się do tempa prac nad ekshumacją i upamiętnieniem ofiar Rzezi Wołyńskiej, które było przedstawione w porównaniu działań prezydenta Andrzeja Dudy w 2018 roku i premiera Mateusza Morawieckiego w 2023 roku. Autor sugeruje, że postęp w tych działaniach był zbyt powolny i nieodpowiedni w porównaniu do skali tragedii i cierpień poniesionych przez polskie ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskie OUN/UPA.

    Interpretacja tego cytatu wskazuje na frustrację i oczekiwanie, że prace nad ekshumacją i upamiętnieniem ofiar Rzezi Wołyńskiej powinny być bardziej intensywne i skuteczne. Autor podkreśla, że celem tych działań jest pamięć i prawda, a nie zemsta.

    Ocena tej wypowiedzi może być zależna od perspektywy politycznej, historycznej i emocjonalnej. Wypowiedź może być postrzegana jako wyraz troski o godne uczczenie pamięci ofiar i ukazanie prawdy historycznej. Jednakże, warto pamiętać, że ocena tej wypowiedzi może być różna w zależności od różnych perspektyw i interpretacji wydarzeń historycznych.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj