Tęcza się leje wzdłuż i wszerz! Roman Fritz #shorts

Roman Fritz, poseł Konfederacji, pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy budżetowej na rok 2024
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów.

#Konfederacja #RomanFritz #Sejm
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Tęcza się leje wzdłuż i wszerz! Roman Fritz

1. Głupiec powiada: niech sobie nie bije źródło w górach, byle by mi płynęła woda w miejskich rurach (Adam Mickiewicz).

Niech tam sobie ludzie nie kochają Boga Ojca i nie znają Biblii oraz nie żyją zgodnie z wiedzą głoszoną przez Proroków i Apostołów (Gór.a) – byle by panował ład moralny w Polsce i na świecie (woda).

Posłowie, wybrańcy narodu polskiego, wyznającego rozmaite nauki odstępcze, które głoszone są ex cathedra, w tym, o pochodzeniu człowieka od małpy i, że na początku "nic wybuchło" albo, że stałe skupiska osobników jednej tylko płci, nie są źródłem dewiacji seksualnych – nad czym przechodzicie do ław sejmowych oraz do kierowania nawą państwową – zastanówcie się Wy wilki okrutne, przydziani tylko w skórę baranka.