TAK ZBULWERSOWANEGO BOSAKA JESZCZE NIE WIDZIELIŚCIE!

TAK ZBULWERSOWANEGO BOSAKA JESZCZE NIE WIDZIELIŚCIE!
Najlepsze wystąpienia Krzysztofa Bosak w roli wicemarszałka sejmu.
#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm

#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Źródło: yt/Konfederacja

#TAK #ZBULWERSOWANEGO #BOSAKA #JESZCZE #NIE #WIDZIELIŚCIE

1. Śp. Generał Petelicki już w 2010 roku mówił dobitnie o stanie polskiej armii i politykach. Domagał się trybunału stanu dla Tuska po katastrofie smoleńskiej. Za to że nie zwrócił się o pomoc do NATO tylko do Rosji. Szybko został usunięty z mediów. Dwa lata później podobno popełnił samobójstwo.

2. „Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.”.

Słowa roty wypełniłeś do końca, służyłeś wiernie, granicy broniłeś własną piersią, honor żołnierza polskiego obroniłeś, złożyłeś największą ofiarę na ołtarzu wolności i niepodległości Polski.

Śpij kolego w ciemnym grobie, niech się Polska przyśni Tobie. Dziękuję za służbę i przepraszam za polityków.

3. Wciąż widzę w P.Bosaku nadzieję ,chociaż zawiodłam się przy wyborach że pokumał się z tuskiem ,więc nadal go bacznie obserwuje i słycham ,z nadzieją że to co mówi to nie tylko gadanie ,Polska i Polacy muszą być zawsze na pierwszym miejscu!!! ,dość piepszenia farmazonów, jak robią to do tej pory ,trzeba ratować nasz kraj przed właśnie niby to naszymi politykami ,a potem przed wrogami bo to oni ich ściągają ,ubezwłasnowolnili nasz kraj i idziemy na dno a ten rząd dokłada nam kamieni 😢

4. Rozbrają wojsko. Oddali sprzęt i samoloty Ukrainie. A wojsko się rozbraja . Amunicja zaklejona taśmą !
    Zakaz użycia broni!
    Zejście żołnieży z granicy wskazane. Niech rząd sam broni granicy z udziałem ich bliskich i dzieci. Niech staną naprzeciw uchodźców bez broni . Z gołymi rękoma! 6:09 oni