Tak jest Większość Polaków uważa, że Zielony Ład powinien zostać odrzucony i to …

Tak jest❗ Większość Polaków uważa, że Zielony Ład powinien zostać odrzucony i to w CAŁOŚCI❗💪

Miliony Polaków nie chcą tych klimatycznych wariactwa narzucanych nam z Brukseli i popieranych przez partie systemowe – tylko Konfederacja od początku sprzeciwia się Zielonemu Ładowi i ostrzegała przed jego tragicznymi skutkami!

Idziemy do europarlamentu zablokować Zielony Ład i obronić polskie rolnictwo oraz całą naszą gospodarkę! 9 czerwca głosuj na Konfederację! #ChcemyŻyćNormalnie

1. Ten wynik i tak najprawdopodobniej jest zanizony. Malo kto wie z czym sie w ogóle wiąże fit to 55. Wydaje mi sie ze te wyniki były by zupełnie inne gdyby każdy sie doedukowal 2 kwestii co to wgl oznacza

2. Zielony Ład to jest hasło ,trzeba się dobrze wczytać o czym jest aby móc dyskutować na ten temat .Tak ogólnie czy chcemy aby nas konsumentów zatruwano żywnością ponad miarę ,nie było w tym zakresie kontroli czy mamy alternatywę dla węgla ,który wcześniej czy później się skończy , a budowa elektrowni atomowej jest dalej niż bliżej itd .,jest bardzo wiele dobrych rzeczy w tym programie.Nie trzeba się podawać tępej propagandzie jednej i drugiej stronie ,decyzję należy podejmować po zgłębieniu tematu .