Tak główne media potrafią bezczelnie cenzurować Konfederację. 12% w ostatnim ba…

Tak główne media potrafią bezczelnie cenzurować Konfederację.
12% w ostatnim badaniu, ale nie dostąpiliśmy zaszczytu, by znaleźć się przed… 7-procentową Lewicą 🙂 Zamiast imprezować w trakcie posiedzeniaWyświetl więcej Sejmu jak „banda czworga”, ciężko pracujemy, by przekonywać do siebie miliony Polaków. Jak widać są efekty!
Przez ostatnie 2 miesiące:
✅ Ponad 50 konferencji prasowych
✅ Projekt #StopSegregacjiSanitarnej złożony w Sejmie
✅ Marsz „Stop Segregacji Sanitarnej” w Toruniu i protest w Warszawie
✅ Skuteczny opór wobec bezprawnej segregacji i zablokowanie skandalicznych projektów 1449 oraz segregacji sanitarnej
✅ Przegłosowana w Sejmie poprawka #LexTVP, która doprowadziłaby do odebrania PiS-owi władzy politycznej nad TVP
✅ Poprawka do #NowyWał PiS, która zablokowałaby historyczną podwyżkę podatków zawartą w tym rządowym projekcie Jesteśmy dla Was, wbrew całemu systemowi III RP!