TAK DZIAŁA MERYTORYCZNA OPOZYCJA: PREZYDENT ROZMAWIA Z KONFEDERACJĄ O RESECIE K…

Podobne

Udostępnij


✅ TAK DZIAŁA MERYTORYCZNA OPOZYCJA: PREZYDENT ROZMAWIA Z KONFEDERACJĄ O RESECIE KONSTYTUCYJNYM.

Zakończmy ten chaos w państwie‼

🇵🇱 Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami Konfederacji – Wicemarszałkiem Krzysztofem Bosakiem oraz Przewodniczącym Klubu Poselskiego Stanisławem Tyszką. Rozmowy dotyczyły koncepcji resetu konstytucyjnego zaproponowanego przez Konfederację. Zarówno Konfederacja, jak i Prezydent dostrzegają potrzebę zmian w kluczowych organach państwowych odpowiadających za wymiar sprawiedliwości.

✅🇵🇱 Krzysztof Bosak w komentarzu po spotkaniu podsumowuje:

„Mogę powiedzieć chyba po spotkaniu, że prezydent zasadniczo nasze dążenia i nasze propozycje ocenia pozytywnie, a jeżeli nawet nie wszystkie szczegóły, to jest otwarty na dyskusję. My chcemy zaproponować, już zaproponowaliśmy powołanie takiego forum prawniczego, do którego wszystkie siły polityczne i prezydent skierowaliby swoich reprezentantów – prezydent jest gotów swojego reprezentanta do takiego forum skierować. Teraz czas na rozmowy z innymi partiami. Będziemy je prowadzić i będziemy was informować, kto rozmowy pozoruje, a kto jest rzeczywiście otwarty na rozmowę o zakończeniu tego sporu i przyjęciu rozwiązań korzystnych po prostu dla obywateli. Nie dla partii, tylko dla całego społeczeństwa.”

Kłócimy się o rzeczy fundamentalne, paraliżujemy własne państwo, uniemożliwia to skuteczne i pożyteczne zmiany w sądownictwie, a jeszcze dodatkowo otwiera drogę obcym siłom do ingerencji w nasze państwo. Trzeba powiedzieć temu STOP‼

Zakończmy chaos, wprowadźmy reset konstytucyjny‼

Podajcie dalej‼


28 osób polubiło posta

Źródło

3 KOMENTARZE

  1. To się nie uda. Tusk realizuje projekt Webera likwidacji państwa Polskiego metodą, salami. Cel> federalizacja UE <. Referendum też nic nie da, bo prawa strona na złość lewactwu za zbojkotowanie ostatniego referendum, nie będzie uczestniczyć w tym pomyśle. Mamy pat. Tuskowi to pasuje.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj