Tajne dokumenty firmy Pfizer ujawniły przerażające fakty dotyczące „szczepionki” przeciwko COVID-19. Po decyzji sędziego federalnego w Teksasie, FDA została zobowiązana do publicznego udostępnienia danych dotyczących bezpieczeństwa preparatu. W dokumentach znaleziono informacje o ciężkich powikłaniach, w tym zdarzeniach śmiertelnych i chorobach autoimmunologicznych po zastosowaniu szczepionki. Według dokumentów Pfizer, w ciągu pierwszych trzech miesięcy, odnotowano 1 223 zgonów i 42 tys. przypadków powikłań poszczepiennych.

Najbardziej szokujące są informacje dotyczące kobiet w ciąży, które uczestniczyły w badaniu klinicznym. Z 29 przypadków, tylko jedno zakończyło się narodzeniem żywego dziecka, a reszta kończyła się poronieniem lub śmiercią dziecka. To kwestionuje wypowiedzi producenta i agencji regulacyjnych, które twierdziły, że preparaty są bezpieczne dla kobiet w ciąży.

Dodatkowo, dokumenty ujawniły, że preparat Pfizer może wywoływać tzw. chorobę wzmocnioną szczepionką, potęgując ciężkość choroby u osób zakażonych. Biodystrybucja nanocząsteczek lipidowych w organach pacjentów po szczepieniu budziła duże obawy. Ponadto dokumenty potwierdziły zatajanie zgonych i powikłań, a także brak danych dotyczących tysięcy pacjentów biorących udział w badaniu.

Aktualnie toczy się proces przeciwko firmie Pfizer, związany z fałszowaniem danych podczas badań klinicznych. Pojawiły się głosy kwestionujące wyniki badania, a nawet dyrektor wykonawczy firmy przyznał, że preparat nie był testowany pod kątem zatrzymania transmisji wirusa.

Cała sytuacja podnosi ważne pytania dotyczące uczciwości, bezpieczeństwa i skuteczności preparatu Pfizer. Warto zastanowić się, czy decyzje o przyjęciu szczepionki były podejmowane w oparciu o pełne i rzetelne informacje, a także czy może dojść do konsekwencji prawnych w związku z ukrywaniem danych i potencjalnym wprowadzaniem w błąd społeczeństwa. Skandale związane z preparatami Pfizer podnoszą także wątpliwości co do działań agencji regulacyjnych i instytucji publicznych, które miały nadzorować bezpieczeństwo pacjentów.

Zobacz jak się bronić na www.kancelariawilk.pl

1. Najbliższą rodzina mnie wyśmiewałam jak ich próbowałem uświadomić co to jest za dziadostwo. Mówili że ” coś mi się z głową podziało ” że chce być modrzejszy od lekarzy. Ja swoje zrobiłem 💪