Taaak, tak wyglada moje miasto nocą! Wrocław i cały okręg sejmowy to około 650 …

Taaak, tak wyglada moje miasto nocą!

Wrocław i cały okręg sejmowy to około 650 tysięcy gospodarstw domowych. Do wielu docieramy przez internet. Do wielu dotrze nasza kampania ulotkowa. Jednak główne telewizje i ośrodki medialne narzucają ciągle negatywny obraz o Konfederacji i konfederatach. Czynią tak dlatego, że media nie są niezależne tylko są graczami w polityce powiązanymi z różnymi obozami. Gdyby ktoś miał jeszcze złudzenia w tej materii.

Dlatego nasz wynik zależy też od mobilizacji naszych sympatyków. Czy tylko będziecie kibicami czy może dacie wyraz swojego poparcia. Pobranie ulotki i rozłożenie w swojej bramie czy domach obok. Powieszenie dwoch plakatów. Miejsce na banerek! Niby nic wielkiego, 15 minut uwagi, a ma ogromne znaczenie gdyż liczy się skala kampanii. Dobry komentarz w internecie tez ma wagę! Tylko nie pod postem posła Konfederacji. To oczywiście cieszy ale trafia najczęściej do przekonanych ale na grupie lokalnych ogłoszeń to już potrafi namieszać.

Ostatnia prosta kampanii! Dajcie wsparcie kto może! Tak te zapasy mocy wyglądają o tylko tak je możemy wygrać! Co przybliży realizacje naszego programu, to jest przecież najważniejsze.

12 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ