„Ta akcja powinna być prowadzona przez wszystkie instytucje związane z ochroną z…

Podobne

Udostępnij


„Ta akcja powinna być prowadzona przez wszystkie instytucje związane z ochroną zdrowia. Tymczasem robi ją… partia polityczna.” – tak jeden z portali pisze o nagłaśnianiu przez nas ogromnego skandalu rządzących: kontrola NIK wykazała, że pacjentom została wydana cała seria szczepionek COVID-19 mogących spowodować chorobę!

Rządzący w sposób w pełni świadomy podali ludziom szczepionki, które mogły uderzyć w ich zdrowie i życie. To nie są teorie spiskowe, to nie są plotki. To wynik śledztwa Najwyższej Izby Kontroli!

Konfederacja JAKO JEDYNA nagłaśnia temat, który powoli zauważają niektóre media, choć TVP, czy TVN dalej zamilczają tę aferę – dlaczego? Bo zarówno PiS, jak i KO, Lewica, PSL i Polska2050 głosowały za niekonstytucyjną ustawą covidową, bezprawnym lockdownem i przymuszali Polaków do szczepienia się na – jak widać – również wadliwymi preparatami. Wszyscy byli za szantażem i segregacją sanitarną!

Tutaj chodzi o zdrowie i życie kilkuset tysięcy Polaków! Dołącz do naszej akcji https://niezapomnimywam.pl/?smid=22002 i wyślij pilny apel do liderów politycznych, którzy poparli reżim pandemiczny i przyczynili się m.in. do wydania pacjentom 117 tysięcy (!) wadliwych szczepionek. Szczepionek, które zagrażały życiu i zdrowiu❗ Ludzie, którzy za czymś takim głosowali, powinni zniknąć z polityki.

⚠ Nie pozwólmy zamieść tej sprawy pod dywan. Podajcie dalej tę informację swojej rodzinie i znajomym!Źródło

16 KOMENTARZE

  1. Dziennikarze mainstreamowych portali już dawno nie tylko nagłośnili sprawę, ale też podali szczegóły gdzie można sprawdzić serie wadliwych szczepionek, jakiej firmy, kiedy, co i jak się zdarzyło. Rząd mamy faktycznie nieudolny, ale to nie znaczy, że partia Kompromitacja, zwolennicy białoruskich fake newsów i rosyjskich teorii spiskowych mają prawo tykać tematów, w których wykazują ignorancję totalną.

  2. Prawo i Sprawiedliwość deklaruje, że chce wprowadzić Demokrację Bezpośrednią, ale tylko w wymiarze LOKALNYM (za wyjątkiem zmiany ordynacji wyborczej). Polska Jest Jedna chce do tego Demokracji Bezpośredniej w wymiarze OGÓLNOKRAJOWYM ! tzn. też chce tego co PiS jeśli chodzi o Demokrację Bezpośrednią, a DO TEGO chce zapisów w Konstytucji na temat skutecznych narzędzi DB jak Weto, Inicjatywa i Referendum OGÓLNOPOLSKIE ! Niektórych rozczaruję, jak powiem, że Konfederacja nic z tego nie chce. Poza tym wydaje się, że ma najlepszy program dla Polski – podkreślam WYDAJE SIĘ ! bo najlepszym programem dla Polski jest Demokracja Bezpośrednia, gdzie my zwykli obywatele też mamy coś do powiedzenia.

  3. Konfederacja to jako ostatnia albo wcale nie ma prawa do rozliczania tematu szczepionek i ich zakupów, bo to ona w znacznej mierze kolportowała fake newsy i podsycała atmosferę niepewności wokół nich. Ps. w czym powikłania pocovidowe na skutek nieprzyjęcia preparatu są lepsze od tych poszczepiennych?

spot_img