Szybko poszło , szybciej jak przypuszczałam.. Dobrowolny ZUS jednak nie jest dob…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Szybko poszło , szybciej jak przypuszczałam..
Dobrowolny ZUS jednak nie jest dobrowolny.
Kredyt 0 % to jednak nie , podwyższenie kwoty wolnej od podatku , też będzie ciężko ( wina dziury morawieckiego).
Dochodzi do tego propagandysta z TVPis (jeszcze ), który stwierdził , że ostatnie miesiące były natężonym atakiem na konfederację.
Drodzy wyborcy bandy czworga to tylko były ” przenośnie”.

Jedyną realna zmiana, którą na początku wprowadzimy , to oderwanie jednych 🐷🐷 od spółek skarbu państwa i zastąpienie ich nowymi 🐷🐷 z koalicji.

Szkoda tylko naszego pięknego kraju , że będziemy czekać kolejne lata, żeby ich odsunąć od władzy.

Nadzieja w tym że nie każdej 🐷🐷 zostanie zagwarantowane miejsce przy korycie i będą czekać nas przyspieszone wybory , bo tarcia i różnica w zdaniach już teraz jest bliska wybuchu…
Poczekamy,zobaczymy…

Jestem ciekawa Waszych opinii!:))

szybko poszło , szybciej jak przypuszczałam..
dobrowolny zus jednak nie jest dob...
[ad_2]

146 osób polubiło posta

Źródło

8 KOMENTARZE

  1. Z prostego wyliczenia wychodzi, że trudniej podzielić określoną miejsc przy ministerialnym korycie na tyłe partii ile weszło w skład „zwycięskiej opozycji” spod znaku ***** ***, niż między PIS i jeszcze jedną partię. To wróżyć może zwrot niezadowolonych już teraz PSLowców w stronę Kaczyńskiego 😃 zawsze sobie wymyślą na biegu usprawiedliwienie takiego fikołka. Pozostałych, brakujących kilka głosów też PIS podkupi z opozycji za obiecanie „czegośtam” 😁 wspomnicie moje słowa 🤓

  2. Musicie wyciągnąć wnioski z tej kampanii, inaczej zapomnijcie o dwu cyfrowym wyniku w następnych wyborach, Korwin wam popsuł oczekiwany wynik, niestety, jak rozmawiam z ludzmi, ktorzy w lecie deklarowali się, że oddadza glos na Konfe, a osatecznie zaglosowali na TD albo PO, twierdzą, że ta decyzja wynika z wypowiedzi Korwina 🤷🏼‍♂️. Jego miejsce jest juz na emeryturze z zamkniętymi ustami dla Waszego sukcesu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Mam nadzieję, że kiedys w koncu utworzycie rząd. Dobranoc.

spot_img