SZTURM LIDERÓW KONFEDERACJI NA SEJMOWĄ MÓWNICĘ! Najlepsze Wypowiedzi z ostatniego posiedzenia!

Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższym linkiem:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #bosak #sejm

Na kanale znajdziecie nagrania z liderami Konfederacji między innymi:
Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Sławomir Mentzen, Konrad Berkowicz, Dobromir Sośnierz

1. Konfederacja co innego gada a co innego robi. W sejmie głosują razem z koalicją oszustów na korzyść niemieckiej unii , a na wiecach mydlą Polakom oczy. Im się pomyliło kto przyjaciel a kto wróg. Są tak samo odpowiedzialni za obecny stan Polski jak wszyscy inni w sejmie. Wszyscy won z sejmu. Starzy politycy wszyscy won.

2. Żadne negocjacje! Z kłamcami się nie negocjuje! Ile lat to trwa? Niemcy robią wszystko aby zniszczyć polski przemysł i rolnictwo. Po dwudziestu latach członkostwa w unii europejskiej, chyba już wystarczająco dużo dowodów mamy na szkodliwość unii europejskiej. Tusk i Kaczyński powinni pójść do więzienia a Polska powinna wyjść z tej chorej unii europejskiej jak najszybciej. Cieszę się bardzo, że mamy tak wspaniałych i mądrych polityków. Mam taką nadzieję, że Konfederacja przejmie władzę 🙏🏻❤️‍🔥🇵🇱