Szkoły św. Tomasza z Akwinu w Brzozowym Kącie – Szkoła Podstawowa i Liceum – po…

Podobne

Udostępnij


🏫 Szkoły św. Tomasza z Akwinu w Brzozowym Kącie – Szkoła Podstawowa i Liceum – powstały w 2022 roku z myślą o uczniach rodzin katolickich, którzy uczą się w ramach edukacji domowej.

ED jest jedyną formą nauki, umożliwiającą uczniom szukanie własnej drogi edukacji, a oparciu o wartości, w których są wychowywani i na których chcą opierać swoje dorosłe życie. Szkoły od początku wspiera prof. dr hab. Artur Andrzejuk – filozof tomista.

Wraz z nim staramy się przygotować dla młodzieży ofertę “wykładów profesorskich”, które pokażą szeroki horyzont nauki i pozwolą lepiej określić uczniom swoje zainteresowania i kierunki pogłębiania wiedzy. Najbliższe spotkanie poprowadzi dr hab. Jacek Kowalski historyk sztuki i bard.

Pracujemy nad ofertą konsultacji i zajęć dodatkowych oraz własnych programów nauczania w oparciu o podstawę programową. Szczegóły kontaktowe na grafice.

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur; tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

#EdukacjaDomowa #ŚwiętyTomasz
#Akwinata #BrzozowyKąt #SzkołaKatolickaŹródło

1 KOMENTARZ

spot_img