SZCZYT BEZCZELNOŚCI Unia uchwala antyrolnicze, skrajnie ideologiczne prawa w c…

Podobne

Udostępnij


🛑 SZCZYT BEZCZELNOŚCI‼ 🇪🇺 Unia uchwala antyrolnicze, skrajnie ideologiczne prawa w czasie, gdy cała Europa protestuje przeciwko zniszczeniu rolnictwa‼

Kryzys żywnościowy się nie wydarza, on jest wywoływany.

🇪🇺 Jest porozumienie Parlamentu Europejskiego w sprawie przepisów mających znacznie ograniczyć tereny, na których rolnicy będą mogli pracować. Ideologia klimatyzmu uzurpuje sobie ziemie odpowiednie do uprawiania żywności i wymusza zwijanie rolnictwa na terenie całego kontynentu. Chodzi o prawo o odbudowie zasobów przyrodniczych, które ma służyć odnowieniu zniszczonej przyrody na obszarach lądowych i morskich w państwach UE.

🇪🇺 Według założeń przyjętych przepisów państwa członkowskie są zobowiązane do odbudowy do 2030 roku co najmniej 30 proc. siedlisk przyrodniczych – od lasów, łąk, osuszonych torfowisk i terenów podmokłych po rzeki czy jeziora – ze stanu złego do dobrego, co najmniej 60 proc. do 2040 roku i 90 proc. do 2050 roku.

🇪🇺 Wprowadzane są więc absurdy, przeciwko którym protestuje cała Europa. To pokaz bezczelności, ale też manifestacja bezwzględnej władzy, bo eurokraci czują się już tak pewnie, jak nigdy wcześniej.

🛑 Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy już dawno, Europę na obecnym kursie czeka kryzys żywnościowy, kasacja rolnictwa, a być może nawet klęski głodu. Wspieranie protestów rolników nie jest kwestią ochrony czyjegoś biznesu, ale utrzymania podstawowych łańcuchów dostaw żywności i uchronienia się od potencjalnego głodu.

Podajcie dalej‼


318 osób polubiło posta

Źródło

7 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj