Szczęść Boże, właśnie ukazał się świeżutki wywiad z Posłem Roman Fritz na kanale Michał Kurylak Świadomy Obserwator 🔥 Rozmówcy dotknęli mnóstwo ważnych tematów ujętych w rozdziały do wygodniejszego odsłuchania:

– Strażak Braun,
– Eurokołchoz niszczy nasz kraj,
– Sojusz Brauna z Korwinem?
– Koalicje Wiplera z PiS-em,
– Lewica kasuje polską historię ze szkół,
– Wpychają nas do wojny,
– Anegdota o Cichonouskiej,
– Składka zdrowotna,
– Marnotrawstwo pieniędzy,
– Wrócą bryczki konne? 😉

Sprawdźcie, posłuchajcie i podzielcie się opinią. LINK DO WYWIADU W PIERWSZYM KOMENTARZU ⬇️

#RomanFritz #KonfederacjaKoronyPolskiej
#PolEXIT #StopUkrainizacjiPolski #Konfederacja
#GrzegorzBraun #TuJestPolskaANiePolin

1. To do was posłów i senatorów należy następny ruch. Protestujecie przeciwko tej sytuacji, w którą popchnęła nas unia! Jesteście wybrani przez nas i jesteście NAM to winni. Obudźcie się i bądźcie z nami! My i rząd to jedno choć tyle nas dzieli. Zamiast nas skłócać zjednoczcie się z nami! To chyba ostatnie chwile wolności NASZEJ i waszej!