Szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół żołnierza, który poniósł śmierć w o…

Podobne

Udostępnij


Szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół żołnierza, który poniósł śmierć w obronie polskiej granicy. Pierwszy taki przypadek od wielu dekad. Prawdziwy dramat..

Morderca jest wciąż po tamtej stronie i na to nie mamy wpływu. My musimy zrobić wszystko żeby po tej stronie granicy było wszystko tak jak należy, a nie jest! Będę bronił obrońców naszych granic! Potrzebne jest też społeczne szerokie wykazanie solidarności z obrońcami granic!


38 osób polubiło posta

Źródło

5 KOMENTARZE

  1. Kondolencje kondolencjami, ale co politycy na wiejskiej robią??? Mogli zmienić prawo użycia broni i byłby spokój na granicy. Paru nachodźców do piachu i się wyjaśni sytuacja. Wszyscy co mogli coś zrobić mają krew na rękach.

  2. Tego już za wiele! Ktoś musi ponieść konsekwencje. Sztucznie pacyfistyczna polityka uśmiechniętej koalicji z 13 grudnia prowadzi do śmierci polskich już nie tylko obywateli, ale i obrońców/żołnierzy. Fajnie było robić nagonkę na polski mundur jak się było, tzw. „Totalną Opozycją”? Teraz mają krew na rękach! Hańba! Bodnar, Kosiniak-Kamysz, cały ten antypolski i nieudolny rząd do dymisji, natychmiast!!!

    A polskiemu żołnierzowi wieczny odpoczynek racz dać Panie…

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj