„Szantaż partii, która rządzi”. Obietnice wyborcze Konfederacji. Bosak: Testowaliśmy to na PiS-ie

Podobne

Udostępnij

🔔🔔🔔SUBSKRYBUJ🔔🔔🔔
#pis #wybory2023 #konfederacja

Czy Konfederacja wejdzie w koalicję z PiS? Czy Krzysztof Bosak będzie kandydatem Konfederacji na marszałka Sejmu? Na te i wiele innych pytań Patryka Michalskiego odpowiedział jeden z liderów Konfederacji.
– Moje nazwisko już zostało podane, ale to nie muszę być ja – powiedział w programie „Tłit” Krzysztof Bosak, podkreślając, że po wyborach trzeba wymienić marszałka Sejmu. Polityk tłumaczył swoją decyzję tym, że „obecne warunki pracy w Sejmie przypominają mobbing”.
Bosak nie chciał jednak podpisać przygotowanych przez prowadzącego deklaracji, w których zobowiązałaby się, że Konfederacja nie wejdzie po wyborach w koalicję ani ze Zjednoczoną Prawicą, ani z Koalicją Obywatelską.
– Unikam podpisywania takich dokumentów. Uważam, że musimy szanować swoje słowo. (….) Ja uważam, że moje słowa dużo znaczy. (…) (Podpisanie deklaracji – red.) nie podnosi poziomu zobowiązania względem tego, co ja mówię – dodał.

Szczegółowe informacje na ten temat przeczytasz na stronie

żródło

12 KOMENTARZE

  1. Towarzysz Mentzen nie przedstawil budzetu, wiec nie wiadomo czy to o czym mowi jest wogole mozliwe. Ani slowa tu nie ma o tworzeniu dochodu !!! Towarzysz Mentzen, beneficjent zapomogi, pomocy socjalnej 500+x3, nawet nie wspomnial o tym co najwazniejsze w polskich finansach. 1) Rezim powinien wykorzystywac kazda mozliwosc zarobku dla kraju i polskiego biznesu. A co widac,.. rezim sabotazuje mozliwosci zarobkowe kraju na rzecz realizacji szatanskich strategi odleglego imperium. Przyklad jedwabny ktorego potecjal byl wysokosci polowy wplywow do polskiego budzetu, co roku, tylko z racji oplat za tranzyt, znaczy wzystkie podatki mogly by byc obnizone o polowe. Polska nie ma zadnych korzysci ze swego polozenia geograficznego i wogole o to nie dba. To skandaliczne niechlujstwo bo potecjal jest ogromny. Polak nawet nie potrafi siedziec na dupie i zbierac oplaty za tranzyt. Zeby bylo to mozliwe trzeba stworzyc ku temu warunki. Wiadomo jaka jest polityka wschodnia. 2) Absolutnym priorytetem jest zwiekszenie zarobkow polskich firm i pracowniczych pensji. Przecietna pensja w Polsce to zaledwie 27% sredniej w Uni i polowa tego jest zabierana w postaci podatkow. Zwiekszenie sredniej pensji do co najmniej sredniej w Uni jest aboslutnym obowiazkiem rezimu. Jak to zrobic, rezim nie wie. Nie moze tego wiedziec, 1 sekretarz KC PiS SWA OSOBA USTALA DOZWOLONY POZIOM YNTELIGENCJI NA KAZDYM SZCZEBLU ZARZADZANIA KRAJEM. Wyniki musza byc takie jakie sa, bieda, nedza, brak nadzieii na lepsze czasy. Towarzysz Mentzen, beneficjent zapomogi, pomocy socjalnej 500+x3, wogole nie rozpoznaje problemu a wiec niczym sie nie rozni od rezimu. Co trzeba zrobic ??? Zeby jablon rodzila jablka, wszyscy wiedza co trzeba zrobic. Ale zeby biznes tworzyl bogactwo, co trzeba zrobic, tego nikt nie. Towarzysz Mentzen, beneficjent zapomogi, pomocy socjalnej 500+x3, tez nie wie. Towarzysz Mentzen, beneficjent zapomogi, pomocy socjalnej 500+x3, przyczynia sie do dlawienia polskiego biznesu. Rusofobia pozbawia polski biznes ponad polowe potecjalnych zarobkow, odcina setki milionow potecjalnych klientow. Towarzysz Mentzen, beneficjent zapomogi, pomocy socjalnej 500+x3, dal sie poznac jako nienawistnik wschodu, co prowadzi do stanu napiecia i wojen i przekresla perspektywe rozwoju. Kapital bedzie uciekal, ludzie beda emigrowac, zapasc ekonmiczna bedzie sie poglebiac. Jest okolo 20 czynnikow ktore natychmiast nalezy poprawic zeby zwiekszyc dochody biznesow i poprawic pracownicze pensje. I to nic nie kosztuje. Czy sa zainteresowani ??? Gdyby pensje polakow wzrosly do sredniej Uni,.. kraj nie mial by zaddnych problemow finansowych budzetu i Zus-u. 3) Dalsza optymizacja funkcjonowania panstwa bedzie znacznie latwiejsza. Np, calkowita likwidacja VAT, bo to nie jest podatek, VAT to sabotaz. Tu znowu,.. towarzysz Mentzen, beneficjent zapomogi, pomocy socjalnej 500+x3, nie zdolal rozpoznac problemu. Reszta o czym tu mowa, to blachostki.

  2. Ja uważam, że Konfa to ściema i jeśli jacyś patrioci polscy się na nią nabierają to jest to tragiczna sytuacja dla Polski w obecnych warunkach, kiedy polska niepodległość jest zagrożona przez szykowane zmiany w traktach mające na celu uczynienie z UE superpaństwa niemieckiego i degradację suwerenności innych państw.
    Wbijane systemowo zwolennikom Konfy bezczelne kłamstwo, że PiS i PO to jedno zło, gdy tymczasem PiS to opcja patriotyczna, a PO wręcz zdradziecka, ma na celu skłonić młodych patriotów, niezadowolonych z PiS-u do zaryzykowania i poparcia Konfy jako niby lepszej opcji dla patriotów, co w rezultacie może się przyczynić do objęcia władzy przez lewacko-tuskową opcję antypaństwową.
    Stąd moja prośba, aby nie ryzykować polską niepodległością, bo na razie na polskiej scenie politycznej nie ma jeszcze wyboru dla polskich patriotów, to dopiero musi nastąpić, dopiero musi powstać antypisowska opcja patriotyczna, bo na razie, wg mnie, cała opozycja jest antypaństwowa, a nie tylko antypisowska, niestety.
    Jak ktoś nie wierzy, że sytuacja Polski jest wyjątkowa to niech sobie porówna polskie partie z niemieckimi, tamte w razie potrzeby nawet razem rządzą, chociaż są konkurentami, mam na myśli SPD i chadecję, no i w Niemczech chyba wszyscy ważni gracze są za współpracą z Rosją i budową Nord Stream-u, opcja polityczna się zmieniała, a Nord Stream się budował, a u nas nie ma takiej zgody do choćby kilku spraw strategicznych i to jest nasz dramat i stąd wynika konieczność, aby na razie swoje urazy antypisowskie schować.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj