Szanowni Państwo, zwracamy się z nietypową prośbą. Kolega Olgierd z Gdyni, wspi…

Podobne

Udostępnij


Szanowni Państwo,

zwracamy się z nietypową prośbą. Kolega Olgierd z Gdyni, wspierający Konfederacja Korony Polskiej i jej kandydatów w wyborach do Sejmu, został okradziony ze swojej własności. Przyczepa, której był właścicielem, a którą udostępnił jako ruchomą reklamę wyborczą podczas kampanii, została skradziona w Gdyni z ul. Morskiej tuż przed ciszą wyborczą 13 października.

Jak się okazało z nagrań monitoringu, kradzieży dokonano przy pomocy granatowego volkswagena na ukraińskich numerach. W miniony piątek 10 listopada Olgierd otrzymał pismo z policji o umorzeniu sprawy i niewykryciu sprawcy. W związku z faktem, że sprawcami byli Ukraińcy, reakcja policji była raczej do przewidzenia.

Jako Biuro Krajowe KKP zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie zbiórki, dzięki której Olgierd będzie mógł kupić identyczną lub podobną przyczepę. Z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

👉 Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ja6tjz 👈

Organizatorem zbiórki jest Konrad Niżnik, przewodniczący Konfederacji Korony Polskiej w okręgu 26 – Gdynia. W razie pytań, można się z nim kontaktować mailowo na adres kodin@poczta.onet.pl lub przez konto facebookowe.

Gorąco zachęcamy do okazania solidarności naszemu koledze.

Z Panem Bogiem,
Rafał Gawenda,
Sekretarz Generalny KKPŹródło

spot_img