Szanowni Państwo, Równo za miesiąc poznamy sondażowe wyniki wyborów do Parlamen…

Szanowni Państwo,

Równo za miesiąc poznamy sondażowe wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego!

Zdecydujemy czy chcemy suwerenności, wolności i niepodległości czy dalszą federalizację, szaleńczą politykę klimatyczną i bezrefleksyjną implementację unijnego prawa.

My intensyfikujemy działania, żeby do 7 czerwca objechać wszystkie powiaty województwa wielkopolskiego i dotrzeć nawet do najmniejszych wsi! 🇵🇱

Wkrótce ruszamy w dalszą część trasy. Odwiedzę między innymi Gniezno, Wrześnię, Konin i Koło. Będzie też wydarzenie specjalne w Poznaniu. Więcej informacji jutro!

Bardzo dziękuję za wszystkie deklaracje pomocy! Jeśli ktoś jeszcze chciałby powiesić mój baner, może zgłosić się przez stronę: https://Konfederacja.pl/pomoz-w-kampanii/

Dziękuję też za wszystkie wpłaty. Zebraliśmy już naprawdę sporo, ale potrzeby cały czas są duże. Jeśli ktoś mógłby w ten sposób pomóc, to serdecznie zachęcam i z góry dziękuję!

Wpłat można dokonywać na konto:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Anna Bryłka

Dobrej nocy! 😎

PS: Jeśli widzicie już gdzieś materiały ze mną, zróbcie zdjęcie i podzielcie się w komentarzu z jakiej to miejscowości!

273 osób polubiło posta