Stop inwazji imigrantów! Stop dla pakietu migracyjnego UE! Dosyć polityki pro …

Podobne

Udostępnij


Stop inwazji imigrantów!
❌ Stop dla pakietu migracyjnego UE!
❌ Dosyć polityki pro – imigracyjnej przez kolejny rząd!
❌ Dosyć szkalowania za mówienie prawdy pod pretekstem „mowy nienawiści”!
✅ Dbanie o interesy i bezpieczeństwo 🇵🇱 na 1 miejscu!
💪Marsz 24 lutego (sobota)!

My wszyscy, którzy uważamy się za Polaków, powinniśmy zastanowić się, czy chcemy mieć swoje państwo realnie, tj. czy chcemy być suwerenem i gospodarzem w Polsce? Czy chcemy, abyśmy my wszyscy Polacy przez najbliższe lata, a młodzi ludzie również przez kolejne dekady mogli żyć we względnie bezpiecznej Ojczyźnie? Dlaczego już czas najwyższy podjąć taką głęboką refleksję?
Warsaw Enterprise Institute (WEI), łączną liczbę imigrantów w Polsce, oszacował na na ok. 3,5-4 mln, z czego 60-75% stanowią Ukraińcy. Czyli łączna liczba imigrantów w Polsce już teraz wynosi ok. 10%. Ilość wydanych pozwoleń imigrantom na pobyt w Polsce, w poszczególnych latach wyniósł kolejno: 2021 r. – 442329, 2022 r. – 639371, 2023 r. – 886956. Równolegle w Polsce urodziło się: 2021 r. – 331,5 tyś. dzieci, 2022 r. – 305 tyś. dzieci, 2023 r. – 273 tyś. dzieci. W oparciu o przytoczoną statystykę, jeżeli będziemy bierni i nie odwrócimy tych samobójczych narodowo trendów, odpowiedzmy sobie na pytanie: za ile lat Polska przestanie być polska?

Na domiar złego, na podstawie przyjętego 20 grudnia 2023 r. przez posłów do PE i rządy krajowe pakiet azylu i migracji, Polska będzie musiała rocznie przyjąć ok. 2000 osób rocznie ubiegających się o azyl w innych krajach UE. Liczba ta może się zwiększyć, Jeżeli nie przyjmie 2000 uchodźców to będzie musiała zapłacić ekwiwalent w wysokości 40 mln euro rocznie. Władze Finlandii w latach 90-tych przyjęły 100 Somalijczyków. Obecni w Finlandii jest już ich Kilkanaście tysięcy. I takich przykładów w Europie jest wiele. Jeżeli nie zaczniemy walczyć o własną Ojczyznę, to jak długo jeszcze będziemy oglądać polską Polskę. A jeżeli nie będzie ona polska, to tym samym przestanie być Polską. Haniebne otwarcie polskiej granicy z Ukrainą od lutego 2022 r., spowodowało niekontrolowany napływ milionów imigrantów z Ukrainy, w tym przestępców oraz agentury obcych służb (ukraińskich, rosyjskich, białoruskich). Jednocześnie radykalnie przyśpieszyło to przejmowanie newralgicznych obszarów państwa polskiego przez świetnie zorganizowanych zbanderyzowanych Ukraińców, przy pomocy zasiedziałych w Polsce Ukraińców, usytuowanych w polskiej polityce, w samorządach, w służbach mundurowych, na urzędach, na uniwersytetach i w mediach. Jak Polacy-Rodacy sąsiedzie? Czy to Polacy zadecydowali o zrealizowaniu operacji najpierw psychologicznej, a następnie fizycznej, masowego przesiedlenia Ukraińców do Polski oraz nadania im przywilejów ponad Polaków, ale na koszt Polaków? Czy to Polacy w polskiej polityce zadecydowali o wydaniu co najmniej 150 mld PLN na finansowanie Ukrainy i Ukraińców zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie? Czy raczej Żydzi ukraińskiego pochodzenia we wspólnym sojuszu z Ukraińcami? Polacy, czy akceptujecie dla siebie status najniższego szczebla społecznego we własnym kraju?

Większość Polaków jest przeciwna już obecnej skali imigrantów w Polsce, ale jeszcze ten sprzeciw trzeba wyrazić we wszelki możliwy sposób, oraz wcielić go w życie, zwłaszcza poprzez poparcie dla autentycznie patriotycznych działaczy społecznych i polityków. Po latach pro imigracyjnej propagandy i praktyki, na skutek wielu bolesnych doświadczeń: radykalnego wzrostu przestępczości, utworzenia przez imigrantów kolejnych gangów, tworzenia i pączkowania imigranckich gett, niedostosowanie społeczne imigrantów, upadające szkolnictwo, coraz większe obciążenie budżetów wydatkami socjalnymi w zamian ekspansję obcych obyczajów i religii; rdzenni mieszkańcy Europy Zachodniej zaczynają przytomnieć. Przejawia się to w rosnącym poparciu politycznym dla partii postulujących wdrożenie programów antyimigracyjnych w całej Europie Zachodniej i Skandynawii. Ostanie sondaże wskazują, że np. w 2024 r. niemiecka partia AfD – Alternatywa dla Niemiec, zdobędzie władzę w co najmniej w jednym landzie, a być może nawet w trzech landach. Poza przywróceniem granic Niemiec z 1939 r., postuluje ona pozbywanie się wszystkich bezużytecznych imigrantów. Czy wówczas władze Niemiec będą wywoziły setki tysięcy kolorowych imigrantów i być może Ukraińców samolotami do ich krajów pochodzenia, czy raczej po prostu – co jest o wiele łatwiejsze i tańsze – wepchną ich głównie do Polski. Należy mieć świadomość i pamiętać, że masowe akcje przesiedleńcze są jednocześnie jednym z najważniejszych elementów operacji destabilizacji państwa, wykonywanej przed jego wrogim przejęciem (ten fakt w świetle niemieckich doniesień o scenariuszu przejęcia przez Rosjan przesmyku suwalskiego oraz zapowiedzi przedstawicieli władz niemieckich o przemieszczeniu kilkudziesięciu tysięcy niemieckich żołnierzy na teren Polski, w celu deklarowanej wspólnej obrony Polski, powinien dla Polaków alarmujący). Czy pozwolimy na to?

NIE POZWÓLMY!!!

Korona WarszawaŹródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj