STARCIE O UKRAINĘ! Rosati ZAATAKOWAŁ posła Konfederacji „CZEGO PAN CHCE?!” „BUJA PAN w obłokach!”

Podobne

Udostępnij

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Dariusz Rosati (Platforma Obywatelska) i Krystian Kamiński (Konfederacja) w ramach programu “Polityczny face to face” starli się w tematach dyplomacji i polityki zagranicznej. W trakcie debaty trwała mocna dyskusja na temat tego jaką Polska powinna prowadzić politykę wobec Unii Europejskiej, z jakimi mocarstwami mieć najbliższe relacji, jaką politykę wobec Ukrainy powinniśmy prowadzić, jaka jest aktualnie pozycja Polski w świecie i jej przyszłość. Na koniec nasi goście starli się w ramach pytań wzajemnych w których zadali sobie pytania dotyczące dyplomacji ale nie tylko, nie zabrakło wielu spontanicznych reakcji, docinek, mocnych pytań i zagadnień. Debatę poprowadził Mikołaj Dowejko.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#debata #rosati #konfederacja

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Szanowny Panie Rosati. Ukraina wygra z Rosją? Proszę się obudzić, halo! Wojnę wygra mocniejszy i na pewno nie będzie to ukraina. Cały mityczny " zachód " ma już dość roszczeniowości ukrainy i ukraińców. Żeby mieć swoje państwo to należy o nie walczyć a nie latami przejadać wszystko zamiast się zbroić aby w przypadku obcego najazdu mieć czym się bronić i nie żebrać u innych jak to jest obecnie.

spot_img