Stanisław Tyszka: Ukraina chce pozwać Polskę ws. zakazu importu zboża i wprowadzić restrykcje dot. polskich towarów. Chyba pora przypomnieć Ukrainie, gdzie leży lotnisko w Rzeszowie i przez jaki kraj dostarczana jest do nich broń.

PiS poniósł klęskę w relacjach nie tylko z UE, ale też Ukrainą, a będzie już tylko gorzej. Sprawa lewych wiz – podważa wiarygodność wobec USA. Ich infantylna polityka ośmiesza nasze państwo i zagraża naszemu bezpieczeństwu.

1 KOMENTARZ

1. Podobnie jak żony, córki i zieciowie przywódców Konfederacji na czołowych miejscach list wyborczych ośmieszają tą formacje. Niewiele się różnicie od tego krytykowanego i wyszydzanego PiS – u. Pomimo wcześniejszych zamiarów nie będzie poparcia dla Konfederacji. Co widać już wyraźnie w prognozach.