Stanisław Tyszka: Historia lubi się powtarzać. PiS idzie w opozycję totalną. Tymczasem nie powinni się obrażać tylko wskazać innego wicemarszałka niż pani Witek, która niestety zostanie zapamiętana jako osoba drastycznie psująca polski parlamentaryzm.

1. PiS przyjmuje rolę „opozycji totalnej” i przy okazji próbuje bezczelnie przykleić Konfederacji łatkę współpracy z Hołownią i resztą, co jest nie tylko bezczelne ale i w 100% fałszywe. Warto o tym pamiętać na przyszłość.

2. Ze swoją „większością” to oni mogą się opozycjonować do chwalebnej usr*nej śmierci. Teraz już NICZEGO w Sejmie nie przegłosują – o czym powinni wiedzieć po ośmiu latach swojego „sej-Qwa-mo-Mc-wa-Jprdl-nia” –
    – kiedy to NICZEGO przeciw im widzimisię nie dało się przegłosować, a gdy mieli „pod górkę” – wtedy albo uchwalali coś w nocy, albo w innym pokoju, albo do akcji wkraczała Mme Reasumpcja Witek.
    SKOŃCZYŁO WAM SIĘ, PORA NA „WALEC” i „BULDOŻER”!