Spoczywaj w pokoju.

Podobne

Udostępnij

Spoczywaj w pokoju.Źródło

20 KOMENTARZE

 1. Krystian Kamiński Czy Konfederacja będzie dążyła do dymisji Władysława Kosiniaka-Kamysza z funkcji Ministra Obrony Narodowej?
  Musi odpowiedzieć za śmierć Żołnierza ( miał 21 lat).
  Cześć i chwała Bohaterom. Składam najszczersze kondolencje Rodzinie Żołnierza. Niech spoczywa w pokoju.

 2. Jedno mnie zastanawia jak lekarz może stać na czele i dowodzić polskim wojskiem który nigdy nie był w wojsku nie ma zielonego pojęcia a po tym wszystkim co opinia publiczna się dowiedziała że był za migrantami tuszował zatrzymanie naszych obrońców ojczyzny to on nawet nie powinien być lekarzem tylko ewentualnie weterynarzem

 3. Moi drodzy 9 czerwca przy urnach głosujmy mądrze i dajmy ten (NIE)rząd do dymisji i pod trybunał stanu nie może być że niemiecki agent sprzedawczyk Polski był bezkarny,,cała koalicja WON!!!!!! Do dymisji!!!!!

 4. A oddających strzały w powietrze zołnierzy pozamykali o co w tym wszystkim chodzi trudno zrozumieć .Jak bronić granic kiedy same zakazy to po co żolnierzowi broń może wystarczy wyposażyć w sierp i karbit.

 5. Pozwólcie im sie bronić!!!! I nas, i kraj 🇵🇱❤️🇵🇱, czemu nie ma ga strzelać do bandy dzikusów ???? Malo brakowało a byłoby kolejnych kilku do pochowania … To po oddaniu strzałów ostrzegawczych a potem w kierunku ziemi zeby bande przestraszyć zostali pochowani ale w ARESZCIE PRZEZ ŻANDARMERIĘ!! HAŃBA!! DLACZEGO UZBROJONY ŻOŁNIERZ NA SŁUŻBIE W OCHRONIE KRAJU I GRANICY NIE MOŻE UŻYĆ BRONI KTÓRA MA NA WYPOSAŻENIU?!! Jakby bandy za płotem wiedziały ze jak podejdanza blisko to może polecieć ołów to by tak nie baraszkowaly tam

 6. Oko za oko , śmierć za śmierć. Mam nadzieję że jego koledzy że służby zrobią piekło ty skurw****. Proszę sobie wyobrazić taką sytuację na granicy Izraela , gdzie nożem dostaje izraelski żołnierz. Jak nasze państwo jest słabe to szkoda słów, gratuluję baranom co na nich głosują!!!

 7. Tego już za wiele! Ktoś musi ponieść konsekwencje. Sztucznie pacyfistyczna polityka uśmiechniętej koalicji z 13 grudnia prowadzi do śmierci polskich już nie tylko obywateli, ale i obrońców/żołnierzy. Fajnie było robić nagonkę na polski mundur jak się było, tzw. „Totalną Opozycją”? Teraz mają krew na rękach! Hańba! Bodnar, Kosiniak-Kamysz, cały ten antypolski i nieudolny rząd do dymisji, natychmiast!!!

  A polskiemu żołnierzowi wieczny odpoczynek racz dać Panie…

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj