Śpiewak kontra Sośnierz. Awantura o pomysł nowego zakazu. „Korporacje sprały mózgi Polakom”

🔔🔔🔔SUBSKRYBUJ🔔🔔🔔
#prohibicja #alkohol #warszawa

Trwa debata o wprowadzeniu w Warszawie zakazu sprzedaży alkoholu po godzinie 22. W programie “Newsroom” gośćmi Pawła Pawłowskiego byli dr Jan Śpiewak, aktywista miejski, i Dobromir Sośnierz z Konfederacji. Między gośćmi wywiązała się gorąca dyskusja nt. planowanej prohibicji.

– To bardzo dobry kierunek – komentuje Śpiewak. Przywołuje dane statystyczne z innych miejsc w Polsce, gdzie nocne interwencje policji spadły, od czasu wprowadzenia zakazu. – To dobre dla bezpieczeństwa mieszkańców i zdrowia mieszkańców – podkreśla. Przeciwny jest poseł Konfederacji, uważając zakaz za “naruszenie wolności”. – Nie jestem właścicielem innych ludzi – zaznacza. – Pan Śpiewak chce państwa trzymać za mordę – zaognia dyskusję Sośnierz.

Szczegółowe informacje na ten temat przeczytasz na stronie
🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews
🔶🔶🔶 Kanał Didaskalia: @didaskaliaWP
🔶🔶🔶 Kanał Pomysł na Dom: @pomyslnadom
🔶🔶🔶 Kanał Pudelek: @pudelektv
🔶🔶🔶 Kanał Telewizja WP: @telewizjawp6950
🔶🔶🔶 Kanał Klatka po klatce: @klatka.po.klatce
🔶🔶🔶 Kanał Sportowe Fakty: @WPSportoweFaktyYT
🔶🔶🔶 Kanał Vibez: @vibezPL-hv3wp
🔶🔶🔶

1. Cenę mleka czy masła dziennikarz porównuje z ceną alkohol? Mleka nie używam, ile można zjeść masła? Już na początku manipulacja. Dlaczego żymianin Śpiewak mówi Polakom, co mają, a czego nie wolno im robić? Mało żymianie zarobili na sprzedaży alkoholu polskim chłopom?

2. Sośnierz nikczemnie manipuluje. Jest absurdalnie zaślepiony ideologicznie… rozsądna polityka dot dostępności alkoholu jest niezbędna. Sośnierz sam nie pije i najwyraźniej nie rozumie procesów i problemów spolecznych. Obnażył swoje upośledzenie społeczne.