Śmierć Nawalnego, Republikanie grają Ukrainą, a Netanjahu walczy o życie – Kuraszkiewicz, Nowakowski

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO W SPRZEDAŻY:

📚 PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY”:

📚 RADZIEJEWSKI & BUDZISZ W PAKIECIE! SPRAWDŹ PRZEDPREMIEROWE KSIĄŻKI, KTÓRE POZWOLĄ ZROZUMIEĆ KONTEKST STRATEGICZNY:

🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:

🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

Dwutygodnik Zagraniczny Nowej Konfederacji z udziałem Wojciecha Kuraszkiewicza oraz Jerzego Marka Nowakowskiego, a w nim:

✅ Śmierć Aleksieja Nawalnego w rosyjskiej kolonii karnej. Jaki sygnał poprzez to wydarzenie reżim Putina wysyła światu?
✅. Trump straszy Europę brakiem wsparcia, jeśli nie zacznie płacić więcej w ramach wydatków zbrojeniowych. Czy Europa się obudzi i weźmie swoje bezpieczeństwo we własne ręce?
✅ ⁠Problemy amerykańskiego Kongresu z przyjęciem ustawy o wsparciu finansowym dla Ukrainy, Izraela i Tajwanu. Efekt siły trumpistów i wpływu samego D. Trumpa? Czy Republikanie igrają z bezpieczeństwem międzynarodowym?
✅⁠Strzały w Górskim Karabachu. Na posterunku granicznym po stronie Armenii ginie 4 strażników. Dzieje się to, gdy w Armenii przebywa misja obserwacyjna UE. Czy Azerbejdżan i prezydent Alijew pod rękę z Turcją testuje swoje możliwości kontrolowania Karabachu?
✅ ⁠Frustracja Waszyngtonu wobec Izraela i Benjamina Netanjahu. Czy Netanjahu sięgnie po wszystkie środki w walce o swoje polityczne przetrwanie?

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook: