Sławomir Mentzen: W związku ze sprawą wicemarszałka dla Konfederacji, widzę zdziwienie, że PO ma takie same podejście do demokracji i parlamentaryzmu jak PiS.

Co tu się będzie działo, jak już się okaże, że obie partie tak samo widzą też praworządność

1. To w końcu chcecie „przewracać stolik” czy mieć stołeczek przy tym stoliku? Dodam, że ja akurat nie widzę nic dziwnego, że partie polityczne ubiegają się o różne stołki, bo z tym się wiąże możliwość wpływania na rzeczywistość a od tego partie są.
    Ale trzeba było nie gadać przez całe wybory, że „nas stołki nie interesują”, bo teraz się robi śmiesznie, jak tak zabiegacie o ten jedyny stołek, co jest w waszym zasięgu.