Sławomir Mentzen: W przyszłym roku 3,6 mln Polaków będzie zarabiać płacę minimalną, to jest prawie 30% pracowników. W 2020 było to tylko 1,5 mln. To jest właśnie pisowski socjalizm. Każdy ma zarabiać tyle samo, niezależnie od tego jak jest zaangażowany i jakie ma doświadczenie. To nieuczciwe!

Zamiast socjalizmu proponujemy wolność gospodarczą oraz proste i niskie podatki.

Łączymy ideowość z rozsądnym programem gospodarczym i państwowym. Wierzymy we własne siły, bo wspólnie #MożemyWszystko.

Witold A. Stoch – ostatnie (24.) miejsce na liście Konfederacja w okręgu nr 36 (Kalisz, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Ostrzeszów, Gostyń, Krotoszyn, Kościan, Rawicz i okolice).

#Konfederacja #Stoch2023