SŁAWOMIR MENTZEN – W POLSCE NIE DA SIĘ PROWADZIĆ PRZEMYSŁU ZBORJENIOWEGO #shorts #shorts

#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm
#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Źródło: yt/didaskalia

#SŁAWOMIR #MENTZEN #POLSCE #NIE #SIĘ #PROWADZIĆ #PRZEMYSŁU #ZBORJENIOWEGO #shorts #shorts

1. Dlatego polska to dziwny kraj🤦u nas czesto przestępcy maja większe prawa od ofiar, cudzoziemcy maja lepiej od nas, robią tak by wszystkim było dobrze….tylko nie mam ludzie i tak głosują na tych którzy do tego doprowadzają 🤣🤣😂👍👏to są jakieś jaja

2. To jest chore!!!! Na głupi pistolet hukowy, ładowany ślepakami z rozdzielonym kanałem lufowym, którego niczym innym nie załadujesz, tylko ślepakiem. Jeżeli ten ślepak jest powyżej 5, 62 musisz starać się o pozwolenie !!! Wymogi pozwolenia są takie same, jak byś się starał o pozwolenie na broń ostrą palną. Głupota aż krzyczy!!! Mało tego, na pistolet gazowy palny, gdzie we wszystkich krajach Europy jest on bez pozwolenia, u nas w PL nadal wymaga on pozwolenia na broń. Zasądza działania Pistoletu gazowego, taka sama jak wspomnianego wyżej hukowca. Nie mniej i tak, musisz się starać o pozwolenie, które nie różni się niczym proceduralnie, od pozwolenie na broń ostrą palną.
    Za miedzą wojna a u nas społeczeństwo nie ma pojęcia o obsłudze broni. Głupi hukowiec czy Pistolet gazowy palny, daje możliwość odbycia i nauki działania i obchodzenia się z bronią palną…
    No ale u nas wszystko zakazane. Po 45 r. nas rozbrojono, bo Władza Ludowa, bała się społeczeństwa uzbrojonego. Minęło tyle lat, po 89 rzekomo zmienił się ustrój a nic tak naprawdę się nie zmieniło. Władza nadal lubi rządzić społeczeństwem rozbrojonym, dlaczego??? Bo społeczeństwem rozbrojonym, łatwo się rządzi. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.