Sławomir Mentzen: PiS łupi Polaków podatkami i rozdaje pieniądze Ukraińcom, którzy w rewanżu nas pozywają i wprowadzają sankcję na nasze owoce i warzywa.

Skończmy z tym. Pieniądze polskich podatników powinny iść w pierwszej kolejności na polskie potrzeby.

1. Wszystkie aktualnie będące „na rynku” partie już miały okazję rządzić – nie wykazały się. Czas zagłosować na nowe twarze o nietypowych poglądach – Konfederacja ma mój głos. Do tej pory sposób w jaki głosują s sejmie jest zgodny z tym co głoszą w wypowiedziach, a tego o innych partiach powiedzieć nie można. Jeśli kiedykolwiek Konfedracja odwali coś w stylu jak Kukiz15 – stracą moje poparcie.