Sławomir Mentzen oferuje milion złotych nagrody dla każdego, kto dostarczy mu „k…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Sławomir Mentzen oferuje milion złotych nagrody dla każdego, kto dostarczy mu „kopię nagrania, na którym Mateusz Morawiecki mówi o kupowaniu nieruchomości na słupy”.

Sławomir Mentzen: Wszyscy pamiętamy nagrania Mateusza Morawieckiego z restauracji Sowa & Przyjaciele, gdzie mówił o tym, że powinniśmy pracować za miskę ryżu. Natomiast nie wszyscy wiedzą, że nagrań z udziałem Mateusza Morawieckiego było znacznie więcej. Na jednym z nich, według zeznań nagrywających go kelnerów, rozmawiał o przekrętach finansowych oraz kupowaniu nieruchomości na słupy: Wszyscy pamiętamy nagrania Mateusza Morawieckiego z restauracji Sowa & Przyjaciele, gdzie mówił o tym, że powinniśmy pracować za miskę ryżu. Natomiast nie wszyscy wiedzą, że nagrań z udziałem Mateusza Morawieckiego było znacznie więcej. Na jednym z nich, według zeznań nagrywających go kelnerów, rozmawiał o przekrętach finansowych oraz kupowaniu nieruchomości na słupy.
Niestety, te nagrania zginęły, nie wiadomo kto nimi dysponuje. Nie wydaje wam się dziwne i niepokojące to, że ktoś dysponuje nagraniami mogącymi skompromitować premiera rządu polskiego? Być może szantażuje go tymi nagraniami i nikogo to nie interesuje? Czemu dziennikarze tak rzadko poruszają ten temat? Czemu polskie służby nie zrobią wszystkiego, żeby dostać te nagrania, tak żeby premier rządu polskiego przestał być szantażowany?

Przede mną leży jeden milion złotych. Ten milion złotych to jest nagroda dla każdego, kto dostarczy mi kopię nagrania, na którym Mateusz Morawiecki mówi o kupowaniu nieruchomości na słupy.”

sławomir mentzen oferuje milion złotych nagrody dla każdego, kto dostarczy mu "k...

[ad_2]

Źródło

1 KOMENTARZ

spot_img