Sławomir Mentzen: Nie chcemy finansować 300+, 500+, 800+, Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego, kredytów 2% nikomu, kto nie jest Polakiem! Podatki muszą być niskie i proste, żeby politycy nie wydawali naszych pieniędzy na głupoty! Nie chcemy wypłacać polskich emerytur Ukraińcom, którzy przepracowali tu jeden dzień! Nie możemy ze swoich podatków utrzymywać sąsiedniego narodu!
—————————————————
Szanowni @obserwujący potrzebna jest wielka mobilizacja i jedność. 15 października idziemy głosować na Konfederację i zmieniamy Polskę na lepsze!

Witold Stoch – ostatnie (24.) miejsce na liście Konfederacja w okręgu nr 36 (Kalisz, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Ostrzeszów, Gostyń, Krotoszyn, Kościan, Rawicz i okolice).

#Konfederacja #Stoch2023