Sławomir Mentzen: Konfederacja – wielki finał kampanii

Podobne

Udostępnij

Sławomir Mentzen: Konfederacja – wielki finał kampanii

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

20 KOMENTARZE

  1. MENTZEN!!! PRZESTAN SIE BAWIC ZAPALKAMI BO SIE POPARZYSZ!!!KONFEDERACJA TO UPADLOSC! !!SWIAT WEDLUG KONFEDERACJI :KLAMSTWA I ZARTY Z GOSPODARKI!SWIATOPOGLAD??OBCY! ZLO!KOBIETA? (POLSKA KOBIETA)POSTRZEGANA JAKO INKUBATOR NIEZALEZNIE CZY TA CIAZA ZAGRAZA JEJ ZYCIU,CZY NIE.KONFEDERACJI I PISOWI CHODZI O TO ZEBY KOBIETY TYLKO RODZILY WEDLE ICH PATRIARCHATU KOSCIELNEGO!! NIEWAZNE ZE DZIECI BEDA OBLOZNIE CHORE LUB UMRA RAZEM ZE SWOJA RODZICIELKA.WAZNE ZE Z IDEOLOGIA PIS & KONFEDERACJI SIE ZGADZA!!

  2. Pis wie b duzo Bo ma sfokusowane sondaze w kazdym pwiecie bodajze.
    Tusk sie podlozyl Zeby wyciagnac trzecia droga mad prog I to mu sie udalo raczej.pis zaatakowal konfe ale tez centrolew Bo DLA wielu ludzi konfa jest toksyczna.
    Bo liczy ze slaby psl ich wesprze zamiast centrolewu ,Bo slabej ko I lewicy braknie nawet Bo dodaniu trzeciej drogi I pisowi I psl wystarczy

  3. Zapytam zwolenników Konfederacji : co się naprawdę stało z Ruchem Narodowym , który zatonął niczym Titanic w odmętach knowań wolnościowców mających gen patriotyczny w czterech literach ? Tak wspólnoty narodowej się nie buduje . Za to nowy lider wychodzi do zwolenników i rzuca plik banknotów okazując swoje ego . Czyli : każdy sobie rzepkę skrobie , i nieważne z kim tą kasę się robi . Czy to tylko uśpienie , czy jednak coś gorszego ? z tym pytaniem pozostawiam polskich patriotów

spot_img